KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16259035
nr 1625 9035
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, familjeporträtt. Akvarell, bildmått: 36x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x44 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 08:16:54)
Uppdatera
Visning
fredag 31/5, lördag 1/6, söndag 2/6 och måndag 3/6
Auktionen
avslutas:
måndag 3 juni kl 20:58:46
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor